Anasayfa Hızlı Erişim İletişim
  
Bütçe Yönetimi, Gelir - Gider Yönetimi
Ebils ile, bütçe disiplini altında Gelir Bütçesi ve Gider Bütçesi oluşturun, bu oluşturduğunuz bütçelere, tüm operasyonlarınızın gelir ve giderlere yansımasını, kalemler bazında anlık olarak izleyin, dönem dönem karşılaştırın ve analiz edin, hız kazanın. Hem satış hem de tedarik kararlarınızı dönem sonlarını beklemeden ve geç kalmadan güncelleyin, kontrol dışına çıkmadan önce masrafları yönetin.
Ebils e-Fatura Çözümleri
Ebils, Aralık 2013 itibariyle tamamlanan uygulamalar ile e-Fatura konusunda da müşterilerine çeşitli çözümler sunmaktadır.

Müşteri talebine göre, bu çözümler;

 • GİB'e Doğrudan eFatura Entegrayonu,

 • Özel Entegratör aracılığıyla entegrasyon,

 • Kendi e-Fatura sistemini geliştirmek isteyen işletmelere verilen danışmanlık hizmetleri.
 • Ebils Perakendecilik - Mağazacılık
  Ebils ERP2 : Perakendecilik - Mağazacılık Çözümleri Bir çok şubeniz ve/veya deponuz var, her birisinde satış, satınalma, üretim, sevkiyat vb işlerden biri veya birkaçı yapılıyorsa, perakendecilik - mağazacılık yapıyor ve hatta özel donanımlara sahip kasalar kullanıyorsanız, artık sizin de tamamen internet üzerinde çalışan, herkesin hiç bir ek program vb kurulumuna ihtiyaç duymadan erişip, işlerini yürüteceği bir bilgi sistemine ihtiyacınız var. Ebils size bunu sağlıyor.
  Ürün Yönetimi / Stok Yönetimi
  Ebils size sunduğu araçlarla ürün ve stoklarınızı en etkin şekilde yönetmenizi, tüm bu operasyonlarla ilgili detaylı raporlamalar almanızı ve sürekli izlenebilirliği sağlıyor. %100 web tabanlı çalıştığı için, sınırsız sayıdaki depo ve lokasyonun hareketleri anlık olarak takip edilip, sizi oluşabilecek tüm stok kaynaklı kayıplardan koruyor.
  Ebils İK - İnsan Kaynakları (Human Resources Management-HRM)
  - Sınırsız Çalışan Kaydı - Web Üzerinden Güvenli Erişim - Mevzuata Uygunluk - Hızlı İmplementasyon - Geleceğe Açık Teknolojik Yapı
  ERP öldü, yaşasın ERP2!
  Geçtiğimiz son 25 yıl içinde tüm dünyada bilgi sistemleri üzerine çok şey yapıldı, çok çalışıldı, çok ürün çıktı, iş yapma biçimleri değişti ve gelişti. Ama herhalde 21.yüzyılın başından bu güne kadar geçen sürede, tüm dünya internet ve ağ teknolojileri ile neler yapabileceğini artık anladı.
  Bize Ulaşın Site Haritası