Anasayfa Hızlı Erişim İletişim
  
Ebils : Yeni Nesil ERP !

Başladığımız işleri bitiriyoruz. Gelişime ve geleceğe açık, esnek bir sistem sunuyoruz . Teknolojiye ve iş yapma yöntemlerine yorum katıyoruz. Ebils; Türkiye'de geliştirilmiş, dünya standartlarında bilgi sistemi.

Hayatımıza girdiği günden beri internetin önemi her geçen gün daha da artmakta ve hem Türkiye'de hem tüm dünyada iş yapma yöntemlerini hızla değiştirmektedir.Gelişen ve değişen iş yapma yöntemleri, teknolojinin profesyonel hayatta daha yoğun ve etkin kullanımı sayesinde çok geniş alanlarda büyük operasyonlar yapmak artık mümkün olmaktadır. Bu noktada Ebils; özellikle geniş alanlarda faaliyet gösteren kurumların imdadına yetişmektedir.

Ebils; yeni nesil bir kurumsal bilgi sistemi yazılımıdır ve bir ERP2 (2. nesil ERP) uygulamasıdır, alt yapısıyla, teknolojisiyle dünya standartlarında uygulamalar ve sistemler üzerinde çalışmakta, müşterilerine genişleyebilir esnek yapı sunmakta, bunlarla birlikte açık yapısı ile kurumun gelecekte oluşabilecek ihtiyaçlarının da karşılanmasını sağlayabilmektedir. Mevcut haliyle de oldukça basit ve kullanışlı olarak kurumu 3. parti uygulamalara entegre edilebilir ( kullanıma açılmış e-Devlet Uygulamaları vb ).

Ebils; temel ERP2 tanımında da olduğu gibi, geleneksel iş araçları ve işlevler yanında size alt grup başlıkları olarak, CRM , SCM , HR , B2B , B2C , Proje Yönetimi, Bütçe - Maliyet Yönetimi gibi çözümleri de beraberinde sunmaktadır. Ki bu araçlar zaten ( sadece kendi tanımları içinde bırakıldıkları haliyle ) yaşayan bir bilgi sisteminin parçası olmadıkları durumda gerçekten çözüm de olmazlar, olamazlar. Bunu biraz daha açmak ve örneklemek istersek: Mali risklerin ve cari işlemlerin tam zamanlı süreçlere katılmadığı bir CRM çözümü adres defterinden öteye geçemeyeceği gibi, geleneksel muhasebe ve stok yönetimi gibi sistem araçları içermeyen bir SCM uygulaması da başarılı olamaz. Yeni nesil ERP; geleneksel bilgi sistemi araçları ile günümüzün popüler yönetim ve iş araçlarını tek bir yapıda topluyor.

Kurumunuzu etkin şekilde yönetmenin, planlamanın ve denetlemenin anahtarı Ebils'dir .
Ebils e-Fatura Çözümleri
Ebils, Aralık 2013 itibariyle tamamlanan uygulamalar ile e-Fatura konusunda da müşterilerine çeşitli çözümler sunmaktadır.

Müşteri talebine göre, bu çözümler;

 • GİB'e Doğrudan eFatura Entegrayonu,

 • Özel Entegratör aracılığıyla entegrasyon,

 • Kendi e-Fatura sistemini geliştirmek isteyen işletmelere verilen danışmanlık hizmetleri.
 • ERP öldü, yaşasın ERP2!
  Geçtiğimiz son 25 yıl içinde tüm dünyada bilgi sistemleri üzerine çok şey yapıldı, çok çalışıldı, çok ürün çıktı, iş yapma biçimleri değişti ve gelişti. Ama herhalde 21.yüzyılın başından bu güne kadar geçen sürede, tüm dünya internet ve ağ teknolojileri ile neler yapabileceğini artık anladı.
  Ebils ERP2 ve Neden Biz?
  - Ne yaptığımızı biliyoruz. - Sizi dinliyoruz, sözümüzü tutuyoruz, çok çalışıyoruz, işimizi seviyoruz, fayda üretiyoruz
  Bize Ulaşın Site Haritası