Anasayfa Hızlı Erişim İletişim
  
Ürün Yönetimi / Stok Yönetimi

Ebils size sunduğu araçlarla ürün ve stoklarınızı en etkin şekilde yönetmenizi, tüm bu operasyonlarla ilgili detaylı raporlamalar almanızı ve sürekli izlenebilirliği sağlıyor. %100 web tabanlı çalıştığı için, sınırsız sayıdaki depo ve lokasyonun hareketleri anlık olarak takip edilip, sizi oluşabilecek tüm stok kaynaklı kayıplardan koruyor.

Ebils Ürün Yönetimi başlığı altında, onbinlerce ürün veya hizmeti hiyerarşik kategoriler altında, sınırsız çeşit girerek, özellikler, üretim tanımları, servis - destek, fiyat listeleri, anlaşmalar, satış ve satınalma koşulları, promosyonlar vb gibi bir çok fonksiyonla yönetirsiniz. Ebils ile bir ürüne geçerlilik tarihleri ile sınırsız fiyat girebilir, bu fiyatları isterseniz tanımladığınız kampanyalara, bu kampanyaları da sadece seçeceğiniz müşteri grubuna etkin kılabilirsiniz.

Ebils Stok Yönetimi işletmenize, tüm birimlerinde, ürün - çeşit, özellik, lokasyon vb tanımlar bazında tam zamanlı stok takip imkanı sağlar. Ebils mimarisi ile şirketiniz için istediğiniz kadar depo, her depoda yine sınırsız lokasyon tanımı yapabilirsiniz, bu lokasyonlara hammadde, ticari, mamul gibi tanımlar ekleyip stok hareketlerinizin entegre muhasebeleşmesini de sağlarsınız. Hatta eğer istenirse, satış yapılamaz, 3. şahıslara ait depo gibi tanımlamalar da yapabilirsiniz.

Ebils'i Ürün ve Stok Yönetimi başlığı altında, diğer bazı yazılımlardan ayıran önemli noktaların bir kısmını şöyle sıralayabiliriz;

- Çok sayıda şube veya depoda tam zamanlı stok takip,
- Süreçlere bağlı ürün tanımlama, ürün açma onay işlemleri,
- Sipariş bazlı stok rezervasyonu,
- Sipariş, fatura ve üretim sistemiyle stok işlemlerinin (irsaliye, fişler, emirler) tam uyumu,
- Miktar veya Satış-Gün bazında stok stratejisi belirleme,
- Stok seviyeleri için uyarı sistemi oluşturma,
- Ürüne müşteri bazında ve sınırsız fiyat,
- Ürüne sınırsız çeşit ve her çeşide sınırsız özellik, barkod, üretici kodu tanımlama,
- Lojistik operasyonları için ağırlık, boyut, taşıyıcı firma vb tanımlamalar,
- Fiyat listeleriyle çalışma,
- Anlaşmalar, satınalma ve satış koşulları belirleme, entegre fatura kontrol,
- Perakendecilik ve mağazacılık yapmaya uygun alt yapı,
- Tam zamanlı maliyet takibi,
- Rakip fiyat takibi, fiyat öneri sistemi,
- Fiyat yetki grupları tanımlama,
- Ürünlere resimler, belgeler, içerikler ekleme,
- Alternatif ürün, ilişkili ürün tanımlama,
- Sınırsız ambalaj/birim tanımı,
- Ebils B2B ve B2C arayüzlerinde eş zamanlı çalışma,
- Sayımlar için geliştirilmiş özel araçlar,
- PDA/PHL cihazlarıyla entegrasyon,
- Ebils ile irsaliye-sipariş ve irsaliye-fatura ilişkileri her iki yönde de bire çok şekilde tutulmaktadır. Diğer bir ifadeyle Ebils uygulaması üzeerinde bir irsaliye birden çok siparişe bağlanabildiği gibi, bir çok sipariş de tek bir irsaliye ile sevk edilebilmektedir, aynı şekilde bir irsaliye birden çok faturada gösterilebildiği gibi, bir çok irsaliye tek bir fatura ile de faturalanabilir. Ebils'in özgün mimarisi ile çalışan bu yapı ilgili ekranlarda (sevk emirleri, fatura emirleri) eş zamanlı izlenebilir.
Ebils Perakendecilik - Mağazacılık
Ebils ERP2 : Perakendecilik - Mağazacılık Çözümleri Bir çok şubeniz ve/veya deponuz var, her birisinde satış, satınalma, üretim, sevkiyat vb işlerden biri veya birkaçı yapılıyorsa, perakendecilik - mağazacılık yapıyor ve hatta özel donanımlara sahip kasalar kullanıyorsanız, artık sizin de tamamen internet üzerinde çalışan, herkesin hiç bir ek program vb kurulumuna ihtiyaç duymadan erişip, işlerini yürüteceği bir bilgi sistemine ihtiyacınız var. Ebils size bunu sağlıyor.
Ebils ERP2 : Süreç Yönetimi
Süreç Yönetimi, uygulama önemi hergün daha da artan şekilde, işletmelerin toplam verimliliğini yükseltmek, maliyetleri düşürmek amaçlarıyla, işlemleri gözden geçirme, kurallara bağlama, sürekli iyileştirme faaliyetidir. Ebils, bir çok aracında işletmelere, mevcut iş akışlarını bilgi sistemi üzerine taşıma, dinamik olarak modelleme olanağı sağlamaktadır.
Ebils Proje Yaklaşımı / Yöntem
Ebils olarak yaptığımız çalışmalarda aşağıdaki yöntemi izlemekteyiz. Bu yöntemde, ana başlıklar altında, çalışma detay yöntemlerini ve proje ilkelerini sizlerle birlikte karara bağlıyoruz.
Bize Ulaşın Site Haritası