Anasayfa Hızlı Erişim İletişim
  
Ebils ERP2 : B2B / B2C

Ebils size, sizin belirlediğiniz işlevsellikle, mevcut bilgi sisteminizin bir parçası olarak, tedarikçi ve müşterilerinize özel arayüzlerde, sisteminizi açma imkanı sunuyor. Yeni ekonominin bu uygulama alanları size ve sizin ilişkide olduğunuz tüm bireysel ve kurumsal 3.şahıslara, hız ve tam zamanlı iletişim vaadediyor.

Ebils B2B, kurumsal kullanıcılara sisteminizi açtığınız, bu açılan arayüzde kullanıcılara sadece kendilerine ait, teklifler, siparişler (satış satınalma), cari takip, proje yönetimi, ajanda ve hatta eğitim içerikleri ile çalışma ortamı sağladığınız Ebils bileşenidir. Bu uygulamaları kullanan işletmeler sektörlerinde öncü rekabetçi görülüyor ve hem yeni müşteri ve tedarikçiler kazanıyor, hem de kaynaklarını daha etkin kullanmış oluyor.

Ebils B2C de aynı şekilde bir çok işlevsellik içeren, bireysel ve/veya kurumsal kullanıcılara kendileriyle ilgili, içerikler, sipariş - cari takibi vb araçları sunduğunuz Ebils bileşenidir.

Ebils'in bu çözümleri, yine uygulama sahibi işletme tarafından kendi tercihleri ile yönettiği dinamik menüler, yetki tanımları, Ürün Yönetimi, İçerik Yönetimi, Proje Yönetimi vb araçlarla aynı şekilde çalışır. Ebils'in bu araçlar için başka bir yazılıma veya entegrasona ihtiyacı yoktur, çünkü bu araçlar bizzat sistemin bir parçası olarak çalışmaktadır.
Ebils Perakendecilik - Mağazacılık
Ebils ERP2 : Perakendecilik - Mağazacılık Çözümleri Bir çok şubeniz ve/veya deponuz var, her birisinde satış, satınalma, üretim, sevkiyat vb işlerden biri veya birkaçı yapılıyorsa, perakendecilik - mağazacılık yapıyor ve hatta özel donanımlara sahip kasalar kullanıyorsanız, artık sizin de tamamen internet üzerinde çalışan, herkesin hiç bir ek program vb kurulumuna ihtiyaç duymadan erişip, işlerini yürüteceği bir bilgi sistemine ihtiyacınız var. Ebils size bunu sağlıyor.
Bize Ulaşın Site Haritası