Anasayfa Hızlı Erişim İletişim
  
Ebils ERP2 = Teknoloji

Ebils, dünyanın heryerinden, bir internet tarayıcı, el terminali veya mobil cihaz yoluyla ulaşabileceğiniz %100 web tabanlı yeni nesil bir bilgi sistemidir.

Endüstri standardı alt yapılar üzerinde çalışmaktadır ve mevcut kodları ISO/IEC 9075 SQL standartlarında yazılmıştır. Ebils uygulamalarına, uygun lisanslama modeliyle açık kaynak kodu seçeneğini tercih eder ve eğer isterseniz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda, bizim geliştirdiğimiz bir çok işlevselliği kullanarak, ek geliştirim de yapabilirsiniz.

Ebils ekranları, cfc, cfml, html, xml, ajax, css, javascript, java, cfml veya java custom tag, cfml custom functions, web servis ( soap , wsdl ) teknolojileri ile, çoğu zaman bir kaçı aynı anda kullanılarak üretilmiştir. Yaklaşım olarak, özgün ebils metodolojisi, modül mimarisi ve anlamlı adres-isim yaklaşımı benimsenmiştir.

Geniş kapsamlı ve çok kullanıcılı sistemler için aynı anda birden çok uygulama ortamı (software cluster) desteği sağlar. Uygulama ve veritabanı sunucusunu ayırmak isteyen işletmeler için her iki yönde de bire çok mimariyi destekler. Bunlara ek olarak performans, log (hareket izleri), zaman ayarlı periyodik görevler (scheduled tasks) ve raporlama seçenekleri sunar.


Alt Yapı Bileşenleri:

- Uygulama Sunucuları : Adobe Macromedia JRun™, Adobe Macromedia ColdFusionMX™, IBM WebSphere™.

- İşletim Sistemleri : Windows 2000/2003/2008 Server™, Novell Suse Linux™, Redhat Linux™, Sun Solaris™.

- Veritabanı Uyumu : MSSQL™, IBM DB2™ veritabanlarından tercih edilen biri üzerinde çalışır, ayrıca istenirse Oracle™, Sybase™, Informix™, MySQL™ veritabanları ile de iletişim sağlar.
Ebils : Yeni Nesil ERP !
Başladığımız işleri bitiriyoruz. Gelişime ve geleceğe açık, esnek bir sistem sunuyoruz . Teknolojiye ve iş yapma yöntemlerine yorum katıyoruz. Ebils; Türkiye'de geliştirilmiş, dünya standartlarında bilgi sistemi.
Bize Ulaşın Site Haritası